Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Kurs Nowe Życie - 7-9 czerwca 2024

Kurs Nowe Życie - 7-9 czerwca 2024

07-06-2024 17:15 - 09-06-2024 15:00

Świadectwa

„Pokazał mi Bóg swoją ogromna, nieskończoną miłość do mnie, mimo moich grzechów. Pokazał, że kocha mnie i obwinianie samej siebie nie przychodzi od Niego. Pokazał mi kierunek mojego nawrócenia. Pokazał ludzi podobnych do mnie, którzy też szukają nowej drogi”.

Anna 

Bóg spełnił potrzeby mojego serca. Oczyścił mnie.

Mila

Bóg po raz kolejny pokazał, jak bardzo mnie kocha i jak bardzo jestem dla Niego ważna. Pokazał, jacy przyjaciele są obok mnie i czy są to prawdziwi przyjaciele. Pokazał też to, że jeśli Mu ufam, to mam Mu oddawać nawet to, co jest trudne do oddania.

Joanna

Kronika zakończonych kursów

19-21 kwietnia 2024r. przeżyliśmy kolejny kurs Nowe Życie, tym razem w Grądach Woniecko. Proboszcz tamtejszej parafii- ks. Zbyszek Wądołowski zaprosił nas, abyśmy przeprowadzili go dla rodziców uczniów, którzy w tym roku przygotowują się do bierzmowania, a którzy w tym samym czasie co ich rodzice,...
W dn. 01-03.03.2024r. zakończyliśmy kolejny kurs Eureka. Tym razem gościliśmy w Małkini Górnej towarzysząc fantastycznej młodzieży! Było poznawanie Boga, modlitwa, radość i zabawy integracyjne oraz jedzonko. W rozmowie z nimi uznali „Warto było!”. Dziękujemy za przyjęcie i gościnę. Dziękujemy Bogu...
Dziękujemy Bogu, że otwierają się nowe miejsca by głosić Jego Słowo W miniony weekend posługiwaliśmy dla 40-osobowej grupy wspaniałych, otwartych, szukających sensu życia ludzi Co sami mówią o kursie? Przeczytajcie sami.

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń