Szkoła Nowej Ewangelizacji
 Theoforos

 

Zbliżające się kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Kurs Nowe Życie - 7-9 czerwca 2024

Kurs Nowe Życie - 7-9 czerwca 2024

07-06-2024 17:15 - 09-06-2024 15:00

Świadectwa

Bóg pokazał mi, że warto rozwijać się duchowo.

Iwona

Bóg pokazał mi, że ustalił dla mnie drogę do zbawienia, do życia wiecznego z Nim. Ja mam wypełniać Jego wolę, nie opuszczać kroków, nie przyspieszać nic, poddać się Jego woli, nie oczekiwać, tylko ufać.. czuję, że jeżeli dopuszcza cierpienie, to dla mojego dobra, ale nie ponad moje siły. Podaje mi narzędzia do walki z przeciwnościami. Ja tylko nie wszystko jeszcze rozumiem, a może nie wszystko powinienem chcieć zrozumieć? Na pewno tak, bo wiara jest ponad rozumem.

Łukasz

Bóg pokazał mi prawdę o sobie. Zaprosił do głębokiej relacji z Nim. Utwierdził w przekonaniu, że każdego z nas wybiera na swojego ucznia, z wszystkimi naszymi słabościami. Zapewnił o swojej nieustannej Miłości do mnie. Uświadomił, że uczniostwo nie jest łatwe, ale na pewno warto!

Hania

Kronika zakończonych kursów

19-21 kwietnia 2024r. przeżyliśmy kolejny kurs Nowe Życie, tym razem w Grądach Woniecko. Proboszcz tamtejszej parafii- ks. Zbyszek Wądołowski zaprosił nas, abyśmy przeprowadzili go dla rodziców uczniów, którzy w tym roku przygotowują się do bierzmowania, a którzy w tym samym czasie co ich rodzice,...
W dn. 01-03.03.2024r. zakończyliśmy kolejny kurs Eureka. Tym razem gościliśmy w Małkini Górnej towarzysząc fantastycznej młodzieży! Było poznawanie Boga, modlitwa, radość i zabawy integracyjne oraz jedzonko. W rozmowie z nimi uznali „Warto było!”. Dziękujemy za przyjęcie i gościnę. Dziękujemy Bogu...
Dziękujemy Bogu, że otwierają się nowe miejsca by głosić Jego Słowo W miniony weekend posługiwaliśmy dla 40-osobowej grupy wspaniałych, otwartych, szukających sensu życia ludzi Co sami mówią o kursie? Przeczytajcie sami.

Daj się poprowadzić Jezusowi !

SNE - Szkoła Nowej Ewangelizacji

Wspólnota
Theoforos

Kalendarz nadchodzących wydarzeń